6 Gallon Closed Head, White, UN Rated


More Information
| Capacity | 6 Gallon |
|---|---|
| Color | White |
| Liquid UN Rating | 3H1/Y1.8/100 |
| Type | Closed Head |
| Item Weight (lbs) | 3.50 lbs |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Height | 12" |
| Standards | UN Rated |
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:


| Capacity | 6 Gallon |
|---|---|
| Color | White |
| Liquid UN Rating | 3H1/Y1.8/100 |
| Type | Closed Head |
| Item Weight (lbs) | 3.50 lbs |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Height | 12" |
| Standards | UN Rated |