ENPAC® 2 Drum Spill Containment Pallet


Product Details
More Information
| Brand | Enpac |
|---|---|
| Capacity | 20 Gallon |
| Color | Black, Yellow |
| Material | Polyethylene |
| Length | 49" |
| Width | 24" |
| Height | 6 1/2" |
| Item Weight (lbs) | 38 lbs |
| Standards | EPA Compliant, SPCC Compliant, NPDES Compliant |